Psikolog Burcu Yılmaz
UZMANLIK ALANLARI
Kişisel Gelişim

Farkındalık
Stres Yönetimi
Pozitif Yaşam Becerileri
Fiziksel Farkındalık
Ruhsal Farkındalık
Stres Yönetimi
Meslek Alanları

Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık
Ruhsal Gelişim ve Şifa

Terapi Dalları
Sağlık

Psikoloji
SAHİP OLDUĞU BELGELER

Lisans Diploması
Pedagojik Formasyon
Spor Ve Egzersiz Psikolojisi
Etkili İ̇letişim
Beden Dili
Diksiyon
İ̇şaret Dili
Viyana Test Sistemi
Stres Ve Stresle Başa Çıkma Yöntemleri
Özel Eğitim
Oyun Terapisi
Çocuk Değerlendirme Testleri

tümünü gör...

Belgeler Crowia tarafından kontrol edilerek doğrulanmıştır.

Psikolog Burcu Yılmaz

0 Değerlendirme

(0/5)

Özgeçmiş


Lisans eğitimimi İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji bölümünde burslu olarak tamamladım. Aynı zamanda İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde Pedagojik Formasyon eğitimi aldım. Bakırköy Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde, özel anaokulu ve devlet okulunda stajlarımı yaptım. Staj zamanları ve çalışma dönemim boyunca çeşitli seminerler verip testler uyguladım. Rehberlik Araştırma Merkezi(RAM)’da gözlemler yaptım. Hastane stajımda psikiyatri yatılı servis vizitlerine katılarak çeşitli vakaları gözlemleme ve vakalara MMPI, Rorschach gibi çeşitli testlerin uygulanmasında bulundum. Aynı zamanda Minnesota çok yönlü kişilik envanteri uygulayıcı sertifikası’nı(MMPI) aldım. Bunun gibi alanımla ilgili pek çok eğitime katıldım ve sertifikalar aldım. Özel bir kurumda uzman öğretici-psikolog olarak çalıştım, alanımla ilgili dersler ve seminerler verdim, testler uyguladım. Çocuk Değerlendirme Test ve Envanterleri eğitimlerini aldım.
Catell 3A Zeka Testi, Catell 2A Zeka Testi, Porteus Labirentleri Zeka Testi, Good Enough Testi, AGTE- Ankara Gelişim Tarama Envanteri, Frostig Görsel Algı Testi, Gesell Gelişim Testi, Peabody Resim Kelime Testi, Kelime Söyleyiş Testi, D2 Dikkat Testi, Burdon Dikkat Testi, Frankfurter Dikkat Testi, Metropolitan Okul Olgunluk Testi, Bender Gestalt Görsel Motor Algılama Testi, Benton Görsel Bellek Testi, Draw A Person Testlerinin uygulayıcı eğitimlerini tamamladım.
Özellikle pandemi sürecinde online psikolojik danışmanın önemini gördüğüm için burada sizlerleyim. Öz farkındalığınızı, yaşam kalitenizi artırmak ve sizi zorlayan güçlükleri değiştirmek için başvurabilirsiniz.

Mesleki deneyime sahip olduğu sektörler


Eğitim
Sağlık-Tıp

İlgi Alanları


Bireysel danışmanlık,Spor ve egzersiz psikolojisi,Nefes egzersizleri