Yoga

Meltem Fakabasmaz ile İkinci Bahar Yoga

(0 / 5)
0 Değerlendirme

Birebir Seans Hakkında Kısa Bilgi


Meltem Fakabasmaz ile İkinci Bahar Yoga

Birebir Seansın Kazanımları


2020 ile beraber yaşamımıza giren pandemi ve yaşamsal kısıtlamalarla hareket alanı azalan, bedensel olarak gerginlik hisseden, stresi artan 60 yaş üstü büyüklerimiz size özel yoga seansı Nisan ayı boyunca 7- 14-21 ve 28 Nisan Çarşamba saat 14:00'te.

Zoom üzerinden canlı yayınla yapılacak Yoga Terapi seansına katılmak için sandalye ve tabii rahat kıyafetlere ihtiyacın var. Tansiyon, vertigo veya fıtık gibi özel durumlar bilgisi verildiğinde bunlara göre yönlendirme yapılacak. 


Yoga terapi seansında öncelikle nefeslerimizle bağlantı kuracağız ve bedene nazikçe yaklaşıyor olacağız. Eklemlerin hareket kabiliyet aralıklarını hissederek nefesle beraber kasıp gevşetme ile hem rahatlama, hem hareket aralığını arttırma hem de güçlendirme odaklı çalışacağız. Bir yandan bedeni güçlendirirken bir yandan bu dönemde etrafta gezinen stresle baş etmek için kendimize alan açacağız.

Bu derslerin sonunda kendinizinde evde uygulayabileceği minik pratikler öğrenebileceksiniz. 

Katılım için özel bir deneyim veya geçmiş yoga tecrübesi gerekmiyor. Sorunuz varsa meltem@terapimyoga.com adresine yazabilirsiniz. 

Tek seans veya 4 haftalık olarak da alabilirsiniz. 

 

Sosyal medyada paylaş


Uzman


Meltem Fakabasmaz
Meltem Fakabasmaz
Profile Git

2002’de Sinema TV master tamamladıktan sonra 10 yıla yakın medya dünyasında çeşitli pozisyonlarda çalışırken fiziksel ve ruhsal yaşadığım bazı olumsuzluklara yardımcı olması için yogaya başladım. Sonrasında 2015’te eğitim alarak yoga uzmanı oldum. Ve yoluma yoga, meditasyon, nefes ve NLP uzmanı olarak devam ediyorum. E-RYT® 200, RYT® 500, YACEP® Yoga Alliance o... Devamını oku

İlgini çekebilecek diğer birebir seanslar