Yaşam Koçluğu

12 yıllık profesyonel koçluk deneyimimle öncelikle sana ayna tutarak iç dünyanı hiç görmediğin açlılardan görebilmeni sağlamak. Potansiyelini açığa çıkarmak. İç referans ve iç motivasyon sistemini çalıştırıp, potansiyelini maksimum seviyede kullanarak kendi yol haritanı çizerek harekete geçmen.

(0 / 5)
0 Değerlendirme

Birebir Seans Hakkında


Hedef ve hayallerine ulaşmak için potansiyelini ve sana özel olan yollarını birlikte keşfederek harekete geçmek. Seni engelleyen zihinsel kalıplarını NLP teknikleriyle kırıp esnek, yaratıcı, çözüm odaklı ve vizyonu geniş bir zihine geçişini kolaylaştırmak.

Kazanım: Kendini tanımak, kendine ve dünyaya çok daha geniş açıdan bakmak ve kendin için en iyi olan yolu bularak harekete geçmen.

Yaşam Koçluğu

Sosyal medyada paylaş


Uzmanın diğer Birebir Seansları

Uzman


Arzu Bıyıklıoğlu
Arzu Bıyıklıoğlu

1971 doğumlu Arzu Bıyıklıoğlu ICF- PCC ünvanlı Yaşam Koçu ve NLP Eğitmenidir. 2009 yılından beri mentör koç ve danışmanlık konumunda çalışmaktadır. 5000 saatin üzerinde yaptığı bireysel koçluk görüşmeleriyle, aynı zamanda yazdığı kitap ve makaleleriyle yüzlerce kişinin hayallerine ulaşma yolculuğuna, potansiyellerini keşfedip açığa çıkarmasına ve oluml... Devamını oku

İlgini çekebilecek diğer birebir seanslar