Yaşam Koçluğu

Yaşam koçluğu seanslarımız etik kurallar içerisinde ve kayıt alınmaksızın haftada 1 gün 1 saat olacak şekilde planlanmaktadır.

(0 / 5)
0 Değerlendirme

Birebir Seans Hakkında


Yaşam koçluğu potansiyelinizi keşfederek bulunduğunuz noktadan olmak istediğiniz noktaya farkındalık ile ulaşmanızı sağlar. Seanslar sonrasında daha net hedefler belirleyebilir, eylem planı oluşturabilir, ilişkilerinizi düzenleyebilir, yeni bir kariyer için seçeneklerinizi belirleyebilirsiniz. Kariyerinizi değiştirmek veya geliştirmek , hayatınızdaki stresi kontrol etmek, ilişkilerinizi daha dengeli bir hale getirmek, yaşamınıza yeni hobiler dahil etmek istiyorsanız yaşam koçluğu programımız ile yeni hayatınıza emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Yaşam Koçluğu

Sosyal medyada paylaş


Uzmanın diğer Birebir Seansları

Uzman


Selin Akdağ
Selin Akdağ

Profesyonel Koç - Kariyer Planlama & Öğrenci Koçu ve Eğitmendir. Selin Akdağ, uzun yıllar bankacılık ve finans sektörünün lider kurumlarında görev aldıktan sonra koçluk mesleği ile tanışarak kariyerine 'Profesyonel Koç ve Eğitmen' olarak devam etmektedir. Kişisel gelişim eğitimleri ile birlikte uzmanlık alanı doğ... Devamını oku

İlgini çekebilecek diğer birebir seanslar