Yaşam Koçluğu ( Model Ka)

Yaşam koçluğu bir koçluk sanatıdır. Bu çalışma içerisinde kariyer, ilişki, ruhsal yaşam ve kişisel gelişiminiz ile ilgili tüm süreçler bir denge ve uyum içerisinde en başarılı formuna dönüştürülür. Model Ka farkı ise; bu sürecin yeni bir yaklaşım olan Ka Modeli Yaşam Algoritmasına dayanmasıdır.

(0 / 5)
0 Değerlendirme

Birebir Seansın İçeriği


Yaşam Koçluğu, kişinin ruhsal yaşamı, kişisel gelişimi, kariyeri ve ilişkileri üzerine çalışmalar yapan bir koçlul sanatıdır. Yaşam koçu aynı zamanda sizin için bir yol arkadaşı ve bir rehber niteliğide taşımaktadır. 

Bu çalışma içerisinde beraberce yeni hedeflerinizi inşaa edeceğiz, varolan hedeflerinize ulaşmanız için yeni yol haritaları belirleyeceğiz ve öz gelişiminizde faydalı olacak hareket planlarını beraber hazırlayacağız. 

Uzun yıllardır üzerinde çalıştığımız Ka Modeli Yaşam Algoritması ile şekillenen bu yeni koçluk yaklaşımı sayesinde daha önce denemediğiniz yöntemlerle bambaşka süreçlerin deneyimlerini yaşayabileceksiniz. 

Şimdi yepyeni bir yaşamın kapısını aralayın...Bugün değilse ne zaman olabilir ki?

Çalışma Kazanımları

- Daha derin bir anlayışın gelişmesinde süreci destekler.
- Hedeflerine ulaşman için davranış kısmına geçmene yardımcı olur.
- Kişinin içsel yolculuğunda yeni bir pencere açılmasında motive edici bir unsur taşır.
- Sürdürülebilir davranışlar ve sürdürülebilir motivasyon inşaa etmede yardımcı olur. 
- Doğru soruları sorarak doğru bakış açılarını elde etmede rehberlik yapar.

Yaşam Koçluğu ( Model Ka)

Sosyal medyada paylaş


Uzmanın diğer Birebir Seansları


Uzman


Kağan Kamacıoğlu
Kağan Kamacıoğlu
Profile Git

Üniversite öğretimi sırasında ruhsal ve kişisel gelişim konusunda usta olan Sij Mathaj ve birçok büyük usta ile tanıştı. Usta eğitimciler tarafından eğitildi. Bu hayatına yeni bir dokunuş anlamına geldi ve tam da bu zamandan sonra belki de " Ka Modeli Yaşam Algoritması " sisteminin ilk adımları atılmış oldu.Devamını oku

İlgini çekebilecek diğer birebir seanslar