Terapi Dalları

Çocuk, ergen ve yetişkinlere yönelik seans düzenliyorum. Bu seanslarda psikolojik etik kurallar doğrultusunda hareket etmek önceliğim olup, bireye yarar sağlayacak en uygun yöntemle eklektik perspektifde ilerliyorum. Seanslarımda gizlilik ve danışanların fayda sağlaması önceliğimdir.

(0 / 5)
0 Değerlendirme

Birebir Seans Hakkında


Görüşmelerimizde önceliğimiz danışanın getirmiş olduğu sorunun kaynağına inerek çözümleyip, yaşamsal becerilerini daha çok kullanılabilir düzeye çekmektir. Bu doğrultuda karşılıklı güven ve işbirliğine dayalı terapist-danışan ilişkisi içerisinde yol almaktır. Önceliğimiz her zaman danışanın rahat hissetmesi ve çıkılacak bu yolda güven kazanmasıdır.

Terapi Dalları

Sosyal medyada paylaş


Uzman


Hatice Büşra Erdoğan
Hatice Büşra Erdoğan

Merhabalar, Ben Klinik Psikolog Hatice Büşra Erdoğan, İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Psikoloji lisansımı tamamlayarak İstanbul Gedik Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji alanında yüksek lisansıma başladım. Şu anda İstanbul Galata Üniversitesi'nde araştırma görevlisi olarak çalışmaktayım. Bunun yanında online ve yüz yüze şekilde birçok çocuk, ergen, yetişkin ve ... Devamını oku

İlgini çekebilecek diğer birebir seanslar