Psikoloji

Dünya üzerinde geçerli ve birçok kişide fayda sağlandığı bilimsel olarak kanıtlanmış Bilişsel davranışçı terapi ekolüyle seanslarıma yön vermekteyim. Halen uzmanlık eğitimimin bir parçası olarak bu ekolle danışanlar görüyorum.

(5 / 5)
1 Değerlendirme

Birebir Seans Hakkında


Her birimiz, yaşam denilen bu uzun yolda zorluklarla karşılaşıyoruz. Terapi almak neden önemlidir diye soracak olursanız, terapi bir iyileşme sürecidir. Bedenimizi iyileştirmek, iyi tutmak zorunda olduğumuzun farkındalığını yaşıyoruz, peki ya ruhumuz? Ruhumuz bedenimiz kadar önemlidir. Sağlıksız bir ruh, yavaş yavaş hastalanan bir bedeni getirir bizlere. Öyleyse ruhumuza sahip çıkmalı ve iyiliği için uzmanlardan destek almaktan çekinmemeliyiz. 

Terapistler akıl hocaları değildir. Ruhen yaşadığınız psikolojik problemleri anlamaya çalışır, değiştirme ve dönüştürme yolunda daha sağlıklı adımlar atma konusunda yardımcı olurlar. Bilişsel davranışçı terapi ile hedeflenen, kişinin terapi süreci sonlandıktan sonra da kendi başına uygulayabileceği başa çıkma yöntemlerini öğrenmesini sağlamaktır. 

 

Psikoloji

Sosyal medyada paylaş


Yorumlar


1 Onaylı Kullanıcı Yorumu
sinem usta

sinem usta

(5 / 5)

Uzman


Seda Önay Oğuz
Seda Önay Oğuz

İlgini çekebilecek diğer birebir seanslar