Müzik

Yeni başlayacak olan, kendini ilerletmek isteyen ya da repertuar çalışması yapacak kişiler için birebir eğitim ve çalışma alanıdır.

(0 / 5)
0 Değerlendirme

Birebir Seans Hakkında


  • Enstrüman eğitiminde öncelik, başarı odaklı olmaktır. Herkesin  ilgisi, seviyesi ve amacı farklı olacağı için ; yeteneği ve hedefi doğrultusunda birebir çalışma yapılacak, bu da kişiyi daha hızlı ve vakit kaybetmeden amacına ulaştırmış olacaktır.
  • Öğretilen her şey, özel öğretim teknikleriyle kişide kalıcı etki bırakacak şekilde olacak,  başarı hızına göre de takip edilecektir.
  • Eğitim ve çalışmalarda ; temel müzik bilgisinin yanı sıra nota, arpej, ritm, solo ve birbirinden farklı teknikler,  kişiye özel programa göre yürütülecektir.  

Müzik

Sosyal medyada paylaş


Uzman


Numan Yüksel
Numan Yüksel

1984 yılında İstanbul’da doğdu. Lise yıllarında öğrencisi olduğu Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde resmi olarak 2004 yılından itibaren Usta Öğretici unvanıyla gitar dersleri vermeye başladı. Aynı yıl İstanbul Üniversitesi "Elektronik Bölümü"nü kazandı ve eğitimini tamamladı. Devamında “İşletme” ve “İş Sağlığı Güvenliği” bölümlerini bitirdi. ... Devamını oku

İlgini çekebilecek diğer birebir seanslar