Koçluk

Görüşmeler, karşılıklı güven duygusu içinde yapılır. Haftada 1 defa 1 saat süreli seanslar en uygun planlamadır. Seans sayıları ve süreleri özel durumlara göre değişiklik gösterebilir.

(0 / 5)
0 Değerlendirme

Birebir Seans Hakkında


Kişinin kendisinde var olan potansiyelini açığa çıkartmasında yanında olan, size güçlü sorular yönelterek değişim sürecinizi farkındalıkla başlatan, objektif bir gözle bütününüzü görme yolculuğunda yanınızda bulunan kişidir. Farkındalıkla birlikte seçenekleri çoğaltarak danışanın sorumluluk duygusuyla eyleme geçmesi bu süreçte bireyin özgüveninin yükselmesiyle değişimin sürecini hızlandırarak çözüme ulaşmak hedeflenir. Kişinin stresle dolu yaşamında bedensel ve zihinsel bir farkındalık başlatıp yeniden mükemmel sağlığını kazanıp, yaşamının kontrolünü kendi eline alması için bütüncül bir yaklaşıma ihtiyacı vardır. Kendi eksik kalan parçanı, iletişimde olduğun kişilerde tamamlamaya çalışmaktan yorulduysan, kendinle iletişime geçmenin tam zamanı.

Koçluk

Sosyal medyada paylaş


Uzmanın diğer Birebir Seansları

Uzman


Hafize Buğda
Hafize Buğda

Hafiza Buğda Kimdir? Kurucusu olduğum Bütüncül Değşim Akademisi ve Danişmanlik merkezi bünyesinde yönetici, eğitmen,yetişkin danişmani,koç olarak bireysel ve kurumsal eğitim vermeğe devam etmekteyim. Birçok aile şirketinde lojistik, turizm ve hizmet sektörlerinde üst düzey yöneticilik yaptım,dört evlata sahibim,Spor yönetimi,yoga,koçluk ve kişisel gelişim uzmanlık a... Devamını oku

İlgini çekebilecek diğer birebir seanslar