Kariyer Yönetimi

Kariyer Koçluğu seanslarımız etik kurallar içerisinde ve kayıt alınmaksızın haftada 1 gün 1 saat olacak şekilde planlanmaktadır.

(0 / 5)
0 Değerlendirme

Birebir Seans Hakkında Kısa Bilgi


Kariyer Koçluğu seanslarımız etik kurallar içerisinde ve kayıt alınmaksızın haftada 1 gün 1 saat olacak şekilde planlanmaktadır.

Birebir Seansın Kazanımları


Kariyer koçluğu kariyerinizle ilgili doğru stratejiler belirlemenize yardımcı olur. Size doğru sorular ile içinde bulunduğunuz duruma farklı bir bakış açısı ile bakmanızı sağlar. Bu farkındalığınız ile zor insanlar ile baş edebilmeyi, stresi yönetebilmeyi, güçlü yanlarınızı keşfetmenizi ve potansiyelinizi tam kapasite ile kullanmanız için sizi destekler. İyi bir Kariyer Koçu ile çalıştığınızda, ileride hangi mesleğin sizi mutlu edeceğini bulmanızı, katılacağınız mülakatlarda potansiyelinizi nasıl göstereceğiniz konusunda sizi destekler. Güçlü yanlarınızı açığa çıkarmanızı ve kullanmanızı, İş ve özel hayat dengesini kurmanızı, Zor durumlar engeller ile baş edebilmenizi, Zamanınızı etkin kullanmanızı, Daha kolay iletişim kurmanızı ve kendinizi ifade etme yeteneğinizin gelişmesini sağlar. Sizde kariyerinize yeni bir yön vermek veya mevcut işinizde ileriye dönük hedef belirlemek istiyorsanız programımıza katılabilirsiniz.

Sosyal medyada paylaş


Uzmanın diğer Birebir Seansları


Uzman


Selin Akdağ
Selin Akdağ
Profile Git

Profesyonel Koç - Kariyer Planlama & Öğrenci Koçu ve Eğitmendir. Selin Akdağ, uzun yıllar bankacılık ve finans sektörünün lider kurumlarında görev aldıktan sonra koçluk mesleği ile tanışarak kariyerine 'Profesyonel Koç ve Eğitmen' olarak devam etmektedir. Kişisel gelişim eğitimleri ile birlikte uzmanlık alanı doğ... Devamını oku

İlgini çekebilecek diğer birebir seanslar