Evcil Hayvan Bakımı

Evcil hayvan sahiplenirken ve sahiplendikten sonra yaşanılan sorulara en doğru çözümü bulmak için verilen danışmanlıktır.

(0 / 5)
0 Değerlendirme

Birebir Seans Hakkında Kısa Bilgi


Evcil hayvan sahiplenirken ve sahiplendikten sonra yaşanılan sorulara en doğru çözümü bulmak için verilen danışmanlıktır.

Birebir Seansın Kazanımları


Seansımızın amacı evcil hayvanı ile sorun yaşayan veya ilk defa hayvan sahiplenecek olan kişilerin en doğru bilinç ve yönlendirme ile evcil hayvan sahiplenmesidir. Hangi hayvanı sahipleneceği konusunda kararsız olan, evcil hayvanı ile sorunlarını çözmek isteyen kişiler için seansımız idealdir. İkinci bir evcil hayvan sahiplenmek isteyenler, evcil hayvanında çeşitli sorunlar ile karşılaşanlar, çocuklu bir eve hayvan sahiplenmek isteyenler birebir danışmanlık hizmeti ile kritik süreçlerin üstesinden kolaylıkla gelebilirler. Seansımız kedi, köpek, tavşan, kemirgen ve bazı egzotikleri kapsar.

Sosyal medyada paylaş


Uzmanın diğer Birebir Seansları


Uzman


Gülce Özdamar
Gülce Özdamar
Profile Git

Gülce Özdamar 2017 yılından bu yana aktif sosyal girişimci ve içerik danışmanıdır. Kendini hayvanlar ve dijital ada geliştirmekte olup bu konular üzerine eğitim ve danışmanlık vermektedir. İçerik plaması, strateji belirlenmesi, üretilmesi ve pazarmasında alarında faaliyet gösterir. Daha önce büyük markalar da olmak üzere... Devamını oku

İlgini çekebilecek diğer birebir seanslar