Devlet Destekleri

KKYDPye başvuru nasıl yapılır. - EDYS sistemine proje dosyaları nasıl yüklenir. - Yatırımcının uygun başvuru sahibi olup olmadığı nasıl sorgulanır. Finansal tablolar nasıl hazırlanır.

(0 / 5)
0 Değerlendirme

Birebir Seans Hakkında


Bu seansın amacı, Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi -KKYDP- 14. Etap kapsamında başvuru yapmak isteyen yatırımcıların uygun başvuru sahibi olup olmadıkları konusunda bilgilendirmek, başvuru sürecinde dikkat etmesi gereken konular hakkında danışmanlık hizmeti vermek, proje başvuru dosyalarının EDYS sistemine nasıl yükleneceği konusunda teknik destek sağlamak ve iş planında doldurulması gereken finansal tablolarda sıkça yapılan hatalar konusunda yatırımcıları bilgilendirmektdir.

Devlet Destekleri

Sosyal medyada paylaş


Uzmanın diğer Birebir Seansları

Uzman


Görkem Can Usta
Görkem Can Usta

2008 senesinde Dokuz Eylül Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünden mezun oldum. 2 sene kadar özel sektörde insan kaynakları uzmanı olarak çalıştıktan sonra devlet hibe ve destekleri konusunda hizmet veren şirketimi kurdum. Geride bıraktığımız 10 sene boyunca yüzlerce yatırım projesinin hazırlanmasında ve uygulanmasında aktif bir şekilde ro... Devamını oku

İlgini çekebilecek diğer birebir seanslar