Aile Danışmanlığı

Seanslar online olarak gerçekleştirilecektir. Çift ve Aile Danışmanlığı Hizmetlerinde evlilik öncesi ya da evlilik süreci danışmanlığından yararlanabilirsiniz. Seans süresi 45-55 dk şeklinde düzenlenecektir. Seanslar sırasında Sistemik Yaklaşım teknikleri ile ilerlenecektir. Seans ücreti 150 TLdir.

(0 / 5)
0 Değerlendirme

Birebir Seansın İçeriği


Seanslarımız Psikolojik Danışmanlık ilkelerine uygun şekilde; mutlaka gizlilik ve gönüllülük esaslarına dayalı ilerleyecektir. Seansın amacı kişinin iyilik haline destek sağlamak ve iyilik halini artırması sürecinde yol arkadaşlığı yapmaktır. Kişinin günlük hayattaki problemleri, uyum süreçleri, kendilerini ve ilişkilerini daha iyi keşfetme ihtiyaçları konusunda yardım sağlanabileceği gibi, çift ve ailelerde hem evlilik önesi hem de evlilik süreci içindeki gündemlere uygun şekilde destek sağlanabilecektir.

Aile Danışmanlığı

Sosyal medyada paylaş


Uzmanın diğer Birebir Seansları


Uzman


Feriha Çağla Söker
Feriha Çağla Söker
Profile Git

Merhabalar, ben Çağla Söker. 2018 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü'nü 3,51 ortalama ile tamamladım. Üniversite hayatımda asistan öğrenci olarak hocalarımın projelerine destek sağlarken psikolojik danışmanlık merkezlerinde de stajyer danışman olarak çalıştım. Mezun olduktan sonra iki yıl bir kolejin Okul Psikolojik Dan... Devamını oku

İlgini çekebilecek diğer birebir seanslar