Hakkımızda

Günlük hayatın keşmekeşinden bunaldığımız bir gün, ofiste otururken aklımıza bir fikir geldi. Yollarda vakit kaybetmeden, hava koşullarıyla boğuşmadan, evimizin ya da ofisimizin rahatlığında, kalem kitap unutma derdi olmadan eğitim alabilsek ve üstelik bu eğitimde uzmanlara soru sorabilsek nasıl olurdu? Ya da danışmalığa ihtiyacımız olan konular mesela? Psikoloğa gittiğimiz bilinmesin mi istiyorduk? Kilo vermek istiyorduk ama.... Vergi ile ilgili sorularımız mı vardı? Kime soracağımızı, kime danışacağımızı bilmediğimiz konularda, basit bir aramayla istediğimiz cevabı veren bir uzmana ulaşsak nasıl olurdu? Tabii ki internette verilen eğitimler ve danışmanlıklar vardı. Biz de hem eğitmen hem katılımcı olarak bunları tecrübe etmiştik.

Dersi dinlerken aklına takılanı soramadığın, tekdüze,soğuk eğitimleri düşününce, canlı eğitim ve danışmanlık fikrimizi daha da çok sevdik. Progem’de 2007 yılından bu yana biriktirdiğimiz bir eğitim ve danışmanlık tecrübemiz vardı. Bu tecrübeyle yeni doğan fikrimizi birleştirsek nasıl olurdu? Harika olurdu dedik ve canlı eğitim ve danışmanlık hizmeti vermeye böylece karar verdik. Fikri çok sevmiştik ve senin de seveceğinden emindik. Bundan aldığımız güvenle tüm kurulum aşamalarını ve burada yaşanan zorlukları kolayca atlattık. Sıra isim bulmaya geldiğinde bilgeliği ve hafızasıyla meşhur karga geldi aklımıza. Tamam dedik. Bu kadar bilginin olduğu bir yere daha güzel bir isim olamazdı. Crowia, yani kargalar ülkesi işte böyle doğdu.

Türkiye’nin canlı eğitim ve danışmanlık platformu olan Crowia.com artık seninle. Bu iki hizmeti aynı çatı altında birleştirdik. Gerçekten çok heyecanlıyız.

Düşünsene; günün istediğin saatinde, istediğin yerde eğitimini alabilir ya da uzmanlara sorularını sorabilirsin. Eğitim/danışmanlık alacağın saatleri kendin belirleyebilirsin. Alacağın dijital katılım sertifikası ile eğitim ve iş hayatında bir adım öne geçebilirsin. Hatta paylaşacak bir şeyin varsa burada uzman da olabilirsin.

Sence de harika değil mi?

Sana öyle bir site hazırladık ki hayata dair ne varsa, burada da var. Crowia.com ihtiyacın olan her alanda seninle. Kendini geliştirmek, yeni şeyler öğrenmek ya da sana özel danışmanlıklar almak istiyorsan kesinlikle doğru yerdesin!

Crowia ailesine hoş geldin.