Etkinlik > Teknoloji > Eğitim Teknolojileri

Temel Seviye S71200 Plc Eğitimi

Katılımcıların PLC Sistemlerini Öğrenmesi, öğrendiklerini hayata geçirip istedikleri tasarımları yapması amaçlanmaktadır.


1200₺

500₺

Toplam İndirim: %58

(0 / 5)
0 Değerlendirme

Etkinliğin içeriği


Gelişen Teknolojinin gereklerini yerine getirmenin en önemli yolu teknolojiji ve onun gerekleri takip etmektir. Bildiğiniz gibi Endüstri 4.0 çağına adım atan snayileşmede artık Otomasyon Sistemleri o

Etkinliğin kazanımları


Gelişen Teknolojinin gereklerini yerine getirmenin en önemli yolu teknolojiji ve onun gerekleri takip etmektir. Bildiğiniz gibi Endüstri 4.0 çağına adım atan sanayileşmede artık Otomasyon Sistemleri olmazsa olmaz bir hal almıştır. 

Bu eğitim de sizlere otomasyonu ne olduğunu, PLC nin ne gelişim süreçleri donanım ve yazılım özellikleri ile neler yapabileceğini anlatıp, piyasa koşullarında en çok kullanılan temel komutları size göstererek kendi uygulamalarınızı bu komutlarla bile ne kadar kolay yapabileceğinizi anlatmaya çalışacağız.

Bilindiği gibi hiç kimse sadece eğitim alarak hiç bir işi başaramaz eğitimin amacı size yol göstermek ve ufuk açmaktır, burada bu eğitim almak için sadece otomasyona merakınız olması yeterli, ancak bazı konularda eksiğini olduğunu göreceğimiz arkadaşlarımıza vereceğimiz ek ödev ve sorumluluklarla kendilerini eksiklerini gidermeleri ve öğrenme süreçlerini hızlandırmaları konusunda onlara destek olacağız, eğitim süresince ve sonrasında bize herzaman her türlü soru ve sorununuzda ulaşabileceğinizi ve sizler için ekibimizin her türlü desteği sağlayacağını unutmayın.

Saygılarımızla; 

Sosyal medyada paylaş


Temel Seviye S71200 Plc Eğitimi

%100 Canlı

Etkinlik tarihleri

06-06-2021

13-06-2021

Etkinlik saatleri

20:30 - 22:30

20:30 - 22:30

Etkinliğin toplam süresi

2 Gün / 4 Saat

Kontenjan

5

Dijital Katılım Sertifikası

Eğitmen


İlyas ŞAHİN
İlyas ŞAHİN

2005 Yılında Kocaeli Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümüden mezun oldum,  meslek hayatımın kısa bir bölümüden şantiye mühendisiliği yaptıktan sonra , 2007 yılından itibaren , yüksek gerilim ve enerji üretimi tesislerinde ( Hidroelektrik Santral ) , işletme ve bakım mühendisliği görevlerini yürütürken... Devamını oku

İlgini çekebilecek diğer etkinlikler