Astral Seyahat Nedir?
Astral Seyahat Nedir?03-08-2021 Astroloji

Astral Seyahat Nedir?

Astral Seyahat Nedir?

Astral Seyahat Yapmak Mümkün Mü?

Bir seyahat macerası için hayal edebileceğiniz en uzak yer neresi? Paskalya Adası'ndaki Devasa Moai Taşlarını görmek mi? Everest'in tepesine tırmanmak mı? Piyangoyu kazanmak ve bir SpaceX mekiği ile uzaya giden bir bilet almak mı?

Şimdi, ya yatak odanızdan hiç çıkmadan tüm bunları ve daha fazlasını yapabileceğinizi söylersem?

Astral Seyahat Nedir?

Astral seyahat, tüm bu yerlerin nerede ve ne zaman var olduğuna bakılmaksızın sizi gitmek istediğiniz yerlere götürebilen bir beden dışı deneyimdir.

Kutsal yerleri görmek, doğal girdapların enerjisini deneyimlemek veya mahallenizi başka bir perspektiften görmek için yalnızca dünyanın farklı yerlerine (Gezinti tutkunuzu tatmin etmenin çok uygun bir yolu) gidemezsiniz, aynı zamanda astral projeksiyonda seyahat etmek de sizi buralara götürebilir. Astral seyahat yapanlar manevi rehberleriyle buluşabilir, vefat etmiş sevdikleriyle bağlantı kurabilir ve hatta gökkuşağı köprüsünü geçen sevgili evcil hayvanını ziyaret edebilir.

Astral Seyahat ve Güvenlik

Pek çok insanın, olması gerektiği gibi “astral seyahat tehlikeli mi” gibi güvenlik endişeleri ve korkuları vardır; Tıpkı bisiklete binmeyi veya araba kullanmayı öğrenmek gibi, astral seyahat de bilgi ve eğitim gerektiren bir aktivitedir. Ancak bu şekilde güvende olabilirsiniz.

Büyük olasılıkla, zamanınızın çoğunu burada, dünyayı bedeninizin içinden deneyimleyerek geçirmişsinizdir. Farkında olmasanız da dışarıya her çıktığınızda ve çevrenizdeki insanlarla ve enerjiyle etkileşim kurduğunuzda, güvenliği tehlikeden nasıl ayırt edeceğinizi öğreniyorsunuz. Örneğin, bir çocuk için test edene kadar kaynar suya dokunmanın onları yakabileceğini bilmeyebilir. Bununla birlikte, sıcak suyla bu deneyimi yaşadıktan sonra, çocuk bu tehlikeli nesne etrafında dikkatli olması gerektiğini öğrenir. Aynı teori, canlılar ve insanlar gibi daha karmaşık enerjilerle etkileşime girdiğimizde de geçerlidir ve beden içi deneyimleriniz güvenli şekilde gezinmek için size referans olacak bilgileri verir.

Tecrübeli bir astral gezgin değilseniz, astral seyahat yaparken güvende kalmanın yollarını öğrenmek için doğrudan deneyimleriniz olmayacak. Bu durumda astral seyahatle ilgili her şeyi doğrudan astral seyahat uzmanlarından öğrenmek en doğru yoldur. Örneğin, astral seyahatiniz sırasunda kötü niyetli iblis benzeri varlıklar, kötü bir gündemi olan uzaylılar ve beden dışı bir deneyim sırasında fiziksel veya astral bedeninize zarar vermek isteyen diğerleri karşınıza çıkabilir. Bu sebeple vücudunuzun dışına çıkmadan önce kendinizi nasıl koruyacağınızı öğrenmeniz gerekmektedir. Yolculuğunuza sevgi ve yüksek ruhsal enerji alanından başlarsanız ve korkunuzu kontrol altında tutabilirseniz, karanlık tarafla karşılaşmaz ve daha güvende olursunuz.

Farklı bir boyuta açılan kapıyı açarken güvende kalma hakkında daha fazla şey öğrenmekle ilgileniyorsanız, Crowia’daki Astral Seyahat seanslarına kaydolun ve eğitimleri takip edin. Bu sayede astral seyahat için kullanabileceğiniz çeşitli gelişmiş teknikleri, astral seyahatin amacını ve astral alemlere seyahat ederken kendinizi nasıl koruyacağınızı ve güvende kalacağınızı öğrenebilirsiniz.

Astral Seyahat ve Zaman Yolculuğu

Astral seyahati tartışırken ortaya çıkan bir başka soru da zaman yolculuğu ile ilgilidir. Astral yolculuk, örneğin kendinizi geçmiş yaşamlarda görmek veya tarihten sahneleri ziyaret etmek gibi zamanda ilerlemenize izin verir, ancak orada yalnızca bir gözlemci olarak bulunuyorsunuz; geçmişte olan bir şeyi değiştiremezsin.

Yani, Holokost'tan önce geri dönüp Hitler'i öldüremez veya bu hayatta sizi üzen birinin doğumunu engelleyemezsiniz. Ancak gözlemleyerek, kendinizin belirli yönleriyle veya bu yaşamdaki geçmişinizle barışık olmanıza yardımcı olacak bazı hayati bilgileri öğrenebilirsiniz.

Astral Uçuşlar

Ayrıca astralken fiziksel plandaki şeyleri de etkileyemezsiniz bir bardak suyu devirmek veya birinin orada olduğunuzu bilmesini sağlamak için duvarda herhangi bir şeyi hareket ettirmek yok. Bununla birlikte, fiziksel bedeninizin içindeyken çok daha zor olan yapabilir yani duvarlardan geçebilir veya uçabilirsiniz.

Astral durumdayken yapabileceğiniz şeylerden bazıları şunlardır: kayıp ruhların ışığa giden yolu bulmalarına yardım edebilir, melekler ve diğer yüksek enerjili varlıkları ziyaret edebilir, ölen akrabalarınızla görüşebilir, zamanda geriye gidebilir, diğer gezegenleri ve fantastik astral alemleri ziyaret edebilirsiniz. Dünyanın etrafında uçun ve gezinin. Ve sadece iyi vakit geçirin.

Yazar


Uzman Resim Bulunamadı
Crowia