Tüm birebir seanslar


Aile Danışmanlığı

Ebeveyn ve çocuklardan oluşan aile üyelerine birebir ve toplu olarak verilen danışmanlık hizmetine aile danışmanlığı denir.

200 ₺

100 ₺


Aile Danışmanlığı

Seanslar online olarak gerçekleştirilecektir. Çift ve Aile Danışmanlığı Hizmetlerinde evlilik öncesi ya da evlilik süreci danışmanlığından yararlanabilirsiniz. Seans süresi 45-55 dk şeklinde düzenlenecektir. Seanslar sırasında Sistemik Yaklaşım teknikleri ile ilerlenecektir. Seans ücreti 150 TLdir.

200 ₺


Aile Danışmanlığı

çözüm odaklı kısa süreli terapi ve sanat terapisinin kullanıldığı, aile içindeki problemlerin çözümüne ilişkin görüşmelerden oluşmaktadır. 90 dk lik seanslar ile ayda 4 seans gerçekleştirilmektedir.

150 ₺


Aile Danışmanlığı

Evli, nişanlı veya birlikte yaşayan çiftlerin yaşamış olduğu problem çözümlerine destek amaçlı düzenlenen seanslardır.

250 ₺

150 ₺


Aile Danışmanlığı

Aile Danışmanlığı aileyi oluşturan bireylerin birbirleriyle olan ilişkileri yaşadıkları sorunlar, sorun çözme, evlilik, ayrılık ve boşanma sırasında çocuklarla ve aile ile ilgili bireysel ya da bireyler arasındaki sorunların üstesinden gelinmesine yardımcı olan bir danışmanlık hizmetidir.

120 ₺

70 ₺


Avrupa Birliği Destekleri

- ERASMUS PLUS - K101 - K102 -K102 -K201 -K202 -K203 -İKG - SİVİL TOPLUM DİYALOĞU - SİVİL TOPLUM SEKTÖRÜ - ULUSAL AJANS - PROJE BAŞVURU DOSYASI HAZIRLIĞI

200 ₺


Avrupa Birliği Programları İçin Proje Yazımı

Avrupa Birliği hibe programlarına başvuru süreçleri, Hibe programı arama yöntemleri, Türkiye deki destek - irtibat noktası birimlerine göre programlar, hibe başvuru formu doldurmanın yöntemleri

250 ₺


Beslenme ve Diyet

Online Beslenme hizmetimizde kişinin beslenme düzeni, rutin yaşam koşulları ve kan tetkik sonuçları göz önünde bulundurularak kişiye özel beslenme programı oluşturulur ve danışanın haftalık kilo durumu değerlendirilir.

80 ₺


Bioenerji

hayatımızı olumsuz yönde etkileyen negatif enerjisel faktörlerden kurtulmak adına yapılan enerjisel çalışmalar

300 ₺


Bireysel Seans

Psikoterapinin amacı kişilerin yaşadıkları sorunlar karşısında; yaşam olaylarına ilişkin düşünce, duygu ve davranışlarını fark etmeleridir. Psikoterapi, kişilerin fark ettikleri bu düşünce duygularla yeniden ilişki kurma sürecidir .

300 ₺


Cinsel Terapi

Cinsel sorunların ve bozuklukların ortaya çıkışında kişinin bedensel ve psikolojik özellikleri ya da ikili ilişkilerin etkileşimleri etkili olabilir. Doğal olarak cinsel sorunların tedavisi de, oluşumunda rol oynayan etkenlere göre değişebilir.

150 ₺

90 ₺


Çocuk Ve Ergen Psikoloğu

Çocukların ve ergenlerin kendilerini, ilişkilerin ve sosyal becerilerini uzmanın bütüncül ve profesyonel bir bakış açısıyla çocuğun duygusal, davranışsa ve bilişsel becerilerine odaklanarak onların sıkıntılarını ve ihtiyaçlarını tanımayı anlaşılır kılmayı amaçlayan psikolojik destek türüdür.

100 ₺

40 ₺


Değişiminde Yol Arkadaşı Olmak

Farkındalık düzeyinizi yeniden artırmak

300 ₺


Depresyon

Depresyon 3 temel atıfla önemli ölçüde ilişkilidir. Kalıcılık; hep böyle oluyor hiç bitmeyecek. Genelleme; hep benim başıma geliyor. Düşük benlik saygısı; ben bu işin altından kalkamam.

100 ₺

70 ₺


Devlet Destekleri

KKYDPye başvuru nasıl yapılır. - EDYS sistemine proje dosyaları nasıl yüklenir. - Yatırımcının uygun başvuru sahibi olup olmadığı nasıl sorgulanır. Finansal tablolar nasıl hazırlanır.

150 ₺


Diksiyon ve Beden Dili

Bu eğitim, iletişimin en önemli aracı olan beden dilini etkin bir şekilde kullanmanızı sağlayarak, hayatınızı mucizevi bir şekilde değiştirmeyi amaçlamaktadır.

179 ₺


Diş Hekimliği

- Bebeklerde diş çıkarırken yaşanan problemler ve diş çıkarma dönemleri. - Çocuklarda macun ve fırça seçimi. - Çürüklerden kaçınma ve sağlıklı bir ağız hijyeni için tavsiyeler.

200 ₺

50 ₺


Doğum Koçluğu

9 ay boyunca anne adayına hamilelik süreci, doğum süreci ve lohusalık döneminde bilgisel, duygusal ve fiziksel anlamda profesyonel destek vermek amaçlanır. Bu seanslar anne adayının daha konforlu bir gebelik ve doğum yaşamasına fayda sağlar.

250 ₺

200 ₺


E-Spor

E-Spor Nedir,Kimler e-spor ile ilgilenir, günümüzde ve gelecekteki e-spor anlayışı, maddi getirileri nelerdir. Sayılarla E-Spor. Ülkemizde ve Dünyada E-spor.

150 ₺


Evcil Hayvan Bakımı

Evcil hayvan sahiplenirken ve sahiplendikten sonra yaşanılan sorulara en doğru çözümü bulmak için verilen danışmanlıktır.

64 ₺

31 ₺


Farkındalık

Kendine Yolculuk. Kendinle İletişimde Neredesin Farkındalık Testi

300 ₺


Grup Koçluğu Çalışması

5 ,7 ya da 10 kişiden oluşan bir grupla yaşam koçluğu üzerine grup koçluğu çalışması yapılması.

450 ₺


Günlük Makyaj / Yüzünü Tanıma

kendi yüzünü tanıma , makyaj çantasındaki malzemelerimizi nasıl kullanmalıyız , ışık gölge , baz makyajı nasıl uygulanır , göz üzeri far uygulaması nasıl yapılır?

250 ₺


İçerik Yönetimi

Tek seans sistem tarafından yarım saat olarak belirlenmiştir. İçerik oluşturma ve içerik yönetme hakkında bilgi sahibi olmak isteyen herkesin katılımına açıktır.

74 ₺

32 ₺


İlişki ve Evililik Danışmanlığı

Bireyler bazen bir ilişkiye başlamak adına endişe duyarlar. Veyahutta karşı cinse yaklaşmakta sıkıntılar yaşarlar. Bu aşamada ilişki ve evlilik danışmanlığı bireylerin sağlıklı bir ilişki kurmalarına, olası evlilik yolunda yapmaları gereken veyahutta yapmamaları gerekenler hakkında bilgi sahibi olur

250 ₺

150 ₺


İlişki ve Evililik Danışmanlığı

Seanslar online olarak gerçekleştirilecektir. Bireysel Psikolojik Danışmanlık ya da Aile Danışmanlığı Hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Seans süresi 45-55 dk şeklinde düzenlenecektir. Seanslar sırasında Sistemik Yaklaşım teknikleri ile ilerlenecektir. Seans ücreti 150 TLdir.

200 ₺


İnsan Kaynakları Yönetimi

İnsan kaynakları yönetim sisteminin tüm fonksiyonları bağlamında zaman zaman sunum ile sürse de daha çok örnek uygulamalar bağlamında koçluk mentorluk ve danışmanlık paylaşımlarını içermektedir.

100 ₺


İş Koçluğu

Profesyonel iş yaşamında kazandığım tecrübeler, alanının uzmanlarından, uzman kuruluşlardan aldığım eğitimler ve kendi eğitim ve gelişimime yaptığım yatırımlarla, koçluk yetkinlilklerim ile bireylerin kişisel gelişim yolculuklarına eşlik ediyor, kişisel yaşamları ile ilgili görüşmeler yapıyorum.

320 ₺

240 ₺


İş Koçluğu

iş hayatında karşılaşılan sorunların aşılması ve kariyer alanında gelişim için yapılan koçluk çalışmalarıdır. İş koçluğu Seans süresi 60 dakikadır. En az 2 seans paketi satın alınmalıdır.

450 ₺

400 ₺


İyi Tarım Uygulamaları

İyi Tarım Uygulamaları nedir, İyi Tarım Uygulamalarında yapılmaması gereken uygulamalar, İyi Tarım Uygulamalarına Nereden başlanmalı, İyi Tarım Uygulamaları yapmak isteyenlerin yapmaları gereken işlemler nelerdir

750 ₺

500 ₺


Kalkınma Ajansları Destekleri

- Proje hazırlık aşamasında karşılaşılan sorunlar. - İstenilen cevaplara verilmesi gereken doğru sorular. Proje uygulama aşamasında dikkat edilmesi gerekenler

120 ₺


Kariyer Koçluğu

Kariyer koçluğu ile kariyer yolculuğunuzda varmak istediğiniz hedefe ulaşmak için gerekli stratejiyi kurmayı öğrenir, profesyonel hayatınızda gerçek istek ve hedeflerinizi fark edebilirsiniz.

250 ₺

100 ₺


Kariyer Mentorluğu

Pandemi süreci ve yaşanan belirsizlikler nedeniyle pek çoğumuz kariyer planlama konusunda kararsız hissediyor olabiliriz. Birebir mentorluk süreci ile kendi yol haritanızı oluşturmak, ihtiyaçlarınız ile gelişiminiz doğrultusunda bireysel olarak tasarım yapılan süreç yaşamaya ne dersiniz?

280 ₺


Kariyer Ortası Koçluğu

İş hayatı içinde kendini değerlendirmek ve hedeflerine ulaşmak isteyen çalışanlar için koçluk seansında uluslararası koçluk federasyonu ilkeleri doğrultusunda çalışma yapılacaktır.

300 ₺

150 ₺


Kariyer Yönetimi

Bu seanslar henüz Üniversite okuyan, yeni mezun, iş hayatına yeni atılmış veya iş değişikliği yapmak isteyen gençler için faydalı olacaktır.

85 ₺


Kariyer Yönetimi

Kariyer Koçluğu seanslarımız etik kurallar içerisinde ve kayıt alınmaksızın haftada 1 gün 1 saat olacak şekilde planlanmaktadır.

350 ₺


Kişiye Özel Beslenme Ve Diyet Uygulaması

Birey ile yapılan ön görüşme sonrasında kişiye özel beslenme programı ile istediği alanda tedavi, zayıflama, kilo almaya yardımcı listelerin hazırlanması.

100 ₺


Kobi Danışmanlığı

Kurumların gelişimi için gerekli olan kurumsal alt yapı oluşturma ve sistem kurma çalışmalarının yapıldığı ve gelecek planlarının çıkartıldığı kurum sahibi ile birebir yapılan danışmanlıktır.

350 ₺

300 ₺


Koçluk

Görüşmeler, karşılıklı güven duygusu içinde yapılır. Haftada 1 defa 1 saat süreli seanslar en uygun planlamadır. Seans sayıları ve süreleri özel durumlara göre değişiklik gösterebilir.

300 ₺

250 ₺


Koçluk

Kişilerin istek ve değerlerinin keşfedilmesine odaklanarak beklentileri doğrultusunda hedef belirlemesine ve belirlenen hedef yolunda verimli ilerleme sürecine destek olmayı içerir.

200 ₺


Koçluk

Koçluk seanslarımız etik kurallar içerisinde ve kayıt alınmaksızın haftada 1 gün 1 saat olacak şekilde planlanmaktadır.

350 ₺


KOSGEB Destekleri

- KOSGEBe proje başvurusu nasıl yapılır. - KOSGEB proje başvurularında iş planı nasıl doldurulmalıdır. - KOSGEBe ödeme talebinde bulunmak için nasıl bir yol izlenmelidir.

120 ₺


Lider Yönetici Koçluğu

Kariyer yolunda liderlik seviyesine ulaşmış yöneticiler ve liderlik yolculuğuna adım atan kişiler için tasarlanmış özel bir koçluk sanatıdır. Burada liderlik becerilerinizi üst düzeye çıkartabilecek çalışmalara yer verilir.

550 ₺

450 ₺


Masal Terapisi

Masal Terapisi ile Yetişkin ve çocukların kendini ifade edebilmeyi, günlük yaşamında baş edemediği problemleri çözebilmeyi ve olumsuz davranışlarını değiştirebilmeyi öğrenir. Çocukların masallardaki karakterlerin yerine geçerek duygu durumlarını daha rahat bir şekilde ifade edebilmeleri sağlanır.

325 ₺

300 ₺


Matematik Dersi

Seans özel olanak sağladığından dolayı katılımcıya daha rahat bir ortam sağlamaktadır. Matematiğe bakış açısının değişmesiyle beraber akademik başarıyı yakalayacağı içerikle karşılaşacaktır.

150 ₺

125 ₺


Matematik Öğretimi

Öğrencinin düzeyine ve yeni sisteme uygun, kişiye özel programlarla harmanlanmış, farklı soru çeşitleriyle zenginleştirilmiş, samimi ve başarı odaklı matematik dersi için başarma isteği olan öğrencilerimi bekliyorum.

200 ₺

125 ₺


Meditasyon

meditasyon seansları

250 ₺


Mentorluk

Görüşmeler, karşılıklı güven duygusu içinde yapılır. Haftada 1 defa 1 saat süreli seanslar en uygun planlamadır. Seans sayıları ve süreleri özel durumlara göre değişiklik gösterebilir

175 ₺

150 ₺


Müşteri İlişkileri Yönetimi

Müşteri Analizi yapma, sadık müşteri oluşturma, müşteri memnuniyeti, müşteri deneyimleri yaratma, kuşakların özellikleri gibi alanlara yönelik kullanıcılara bilgilendirme yapılması amaçlanmaktadır.

50 ₺


Müzik

Müzik Kariyer Danışmanlığı ile müzik alanında kariyer yapmak için geçilmesi gereken tüm süreçleri belirliyor, gerekli networklerin kurulması konusunda destek veriyoruz.

250 ₺

220 ₺


Müzik

Sanat Proje Danışmanlığı

250 ₺


Müzik

Reklam-Cıngıl- Film Müziği Tasarımı

250 ₺


Müzik

Klasik Gitar Eğitimi

200 ₺

150 ₺


Müzik

Yeni başlayacak olan, kendini ilerletmek isteyen ya da repertuar çalışması yapacak kişiler için birebir eğitim ve çalışma alanıdır.

125 ₺

99 ₺


Müzik Bilgisi Dersi

Başlangıç seviyesi bağlama eğitimi, bağlama çalmada temel davranışlar duruş, tutuş ve oturuş kuralları ile temel düzeyde çalgı icrasını kapsamaktadır. Aşamalı olarak planlanan 8 seans sonunda öğrencinin temel düzey bağlama icrası yapabiliyor olması beklenir.

200 ₺

150 ₺


Müzik Bilgisi Dersi

Orta seviye bağlama eğitimi, bağlama çalmış kendini geliştirmek isteyen bireylerin ihtiyaçlarına uygun olarak bireyselleştirilmiş bir çalgı eğitim seansıdır.

200 ₺

150 ₺


Müzik Bilgisi Dersi

İleri seviye bağlama eğitimi, mesleki çalgı eğitimi bağlamında ileri seviye çalgı eğitimi almak isteyen bireylerin spesifik konularda icra gereksinimlerini karşılamak amacıyla kişinin donanımlarına uygun olarak bireyselleştirilmiş bir program uygulanmaktadır.

200 ₺

150 ₺


Müzik Bilgisi Dersi

Bağlamanın iki temel tekniğinden biri olan tezenesiz çalış tekniği için başlangıç düzeyi eğitimini kapsamaktadır. Bu seansta tekniğin duruş tutuş ve oturuş kuralları ile temel düzeyde icra eğitimi verilmektedir.

200 ₺

150 ₺


Müzik Bilgisi Dersi

Orta seviye tezenesiz çalış tekniği eğitimi, daha önce tezenesiz çalış tekniği eğitimi almış, bağlama çalabilen kendini geliştirmek isteyen bireylerin ihtiyaçlarına uygun olarak bireyselleştirilmiş bir çalgı eğitim seansıdır.

200 ₺

150 ₺


Müzik Bilgisi Dersi

Bağlamada ileri seviye tezenesiz çalış tekniği eğitimi, ileri seviye tezenesiz çalış tekniği eğitimi almak isteyen bireylerin spesifik konularda icra gereksinimlerini karşılamak amacıyla kişinin donanımlarına uygun olarak bireyselleştirilmiş bir program uygulanmaktadır.

200 ₺

150 ₺


NLP

NLP teknikleriyle zihinsel süreçlerini fark ederek olumsuz düşünce, duygu ve davranışlarını değiştirebileceğin sana özel belirleyeceğimiz teknikleri birlikte uyguluyoruz.

800 ₺

700 ₺


NLP Destekli Öğrenci Koçluğu

Hedef belirleyememe, kaygı ve stres, tükenmişlik, motivasyon kaybı, odaklanma ve iletişim sorunları öğrencilerin geleceği inşa etme tutumunu temelden etkiliyor. Bu duygusal ve zihinsel blokajlardan koçluk ile kolayca kurtulabilir, potansiyelinizin önündeki tüm engelleri kaldırabilirsiniz.

225 ₺

100 ₺


Öğrenci Koçluğu

Öğrencilerin okul başarılarını, ders çalışma motivasyonlarını arttırma, hedeflerini belirlemelerini sağlama, özgüvenlerini yükseltme yönelik çalışmaları kapsıyor.

450 ₺


Öğrenci Koçluğu

Katılımcılara akademik alanda yol arkadaşlığı yapmayı sağlayan bir seansla daha farkındalıklı bir hayat sağlamaktadır. Sınav zamanı tercihleri ve mesleki alandaki tercihlere önderlik eder.

150 ₺

125 ₺


Öğrenci Koçluğu

Öğrenci koçluğu seanslarımız etik kurallar içerisinde ve kayıt alınmaksızın haftada 1 gün 1 saat olacak şekilde planlanmaktadır.

350 ₺


Organik Tarım

Tarım işletmesi kurmak isteyen ve de bunun bir ötesi olarak organik tarım yapmak için ciddi bir niyeti olan ve kurallara uygun ve hakkıyla bu işi yapmak isteyenlerin sorularını sorabilecekleri bir yer

150 ₺


Organik Tarım

Organik Tarım nedir, Organik tarımda yapılmaması gereken uygulamalar, Organik Tarıma Nereden başlanmalı, Organik Tarıma yapmak isteyenlerin yapmaları gereken işlemler nelerdir

750 ₺

500 ₺


Özel Eğitim

Özel Eğitimde çocuğa ve aileye katabilecek en doğru yöntemlerden biridir birebir seans...

100 ₺

75 ₺


Performans Yönetiminde Balans Skor Kart

Balans Skor Kartın kamu ve özel kurumlarda nasıl uygulanacağı örneklerle detaylı olarak anlatılarak işletme performansına finansal, müşteri, iç işleyiş ve yenilik boyutları bazında odaklanılacaktır.

250 ₺

150 ₺


Plc - Scada Danışmanlığı Ve Eğitimleri

Bu görüşmelerimizde PLC-SCADA Sistemleri konusunda proje ve eğitim danışmanlığı hizmeti verilmektedir.

200 ₺

120 ₺


Pozitif Uyumlama Ve Bedensel Enerji Dengeleme

Bedenimizin belirli bir salınımda ve enerji seviyesinde çalışır. Her bedenin de kendine ait ritmi ve dalga boyu bulunur. Bedensel enerjinin doğru akması ile maksimum performansını yakalarız. Enerji blokajlarını düzene getirmek haslıkların da önlenmesini sağlar.

255 ₺

175 ₺


Pozitif Yaşam Becerileri

Yaşamınızda kafa yapınızdaki olumsuz, hayatınızı zorlaştıran levhalarınızı değiştirmeye yönelik bir terapi yöntemi.

300 ₺


Profesyonel Koçluk

Profesyonel iş yaşamında kazandığım tecrübeler, alanının uzmanlarından, uzman kuruluşlardan aldığım eğitimler ve kendi eğitim ve gelişimime yaptığım yatırımlarla, koçluk yetkinlilklerim ile bireylerin kişisel gelişim yolculuklarına eşlik ediyor, kişisel yaşamları ile ilgili görüşmeler yapıyorum.

240 ₺


Profesyonel Koçluk

Sizi kısıtlayan düşünce kalıplarını değiştirmenize, hayal kırıklığından ve tatmin olmama duygusundan kurtulmanıza, gücünüzü ve kontrolünüzü geri kazanmanıza ve yıllardır hayalini kurduğunuz özgürlük hayatını yaratmanıza yardımcı oluyorum. Uzmanlık alanım Özgüven, Kariyer, İlişki Koçluğu

400 ₺

350 ₺


Profesyonel Koçluk

Koçluk seanslarımız etik kurallar içerisinde ve kayıt alınmaksızın haftada 1 gün 1 saat olacak şekilde planlanmaktadır.

350 ₺


Profesyonel Koçluk

Bu seansta kendinizle ilgili potansiyelinizi fark edecek , huzur, mutluluk, stresten uzak kaliteli bir yaşamı kendinize sunmuş olacaksınız. Seans süresi 40 dakikadır. Kişiye göre seans sayısı değişebilir. Kendi potansiyelinizi ortaya çıkarmak istiyorsanız, benimle iletişime geçebilirsiniz.

400 ₺

375 ₺


Psikoloji

Dünya üzerinde geçerli ve birçok kişide fayda sağlandığı bilimsel olarak kanıtlanmış Bilişsel davranışçı terapi ekolüyle seanslarıma yön vermekteyim. Halen uzmanlık eğitimimin bir parçası olarak bu ekolle danışanlar görüyorum.

150 ₺

79 ₺


Psikoloji

Panik AtakSosyal FobiAgorafobiTravma Sonrası Stres BozukluğuOKBDepresyon ve Kaygı Bozuklukları ile çalışıyorum.

150 ₺


Psikoloji

Seanslar 45 dakika uzunluğunda olup online olarak gerçekleştirilecektir. Terapi süreci etik olarak sadece danışan ve danışman arasındadır. Herhangi bir kişi, kurum veya kuruluşla bilgi paylaşımı asla olmayacaktır.

100 ₺


Psikoloji

Seans süresi 45-50 dakikadır. Online olarak gerçekleştirilecektir. Danışmanlık süreci sadece danışan ve danışman arasındadır. Herhangi bir kişi ya da kurumla bilgi paylaşımı asla olmayacaktır. Sessions are available in Turkish, English, and Arabic.

200 ₺


Psikoloji

Seanslar online olarak gerçekleştirilecektir. Bireysel Psikolojik Danışmanlık ya da Aile Danışmanlığı Hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Seans süresi 45-55 dk şeklinde düzenlenecektir. Seanslar sırasında Sistemik Yaklaşım teknikleri ile ilerlenecektir. Seans ücreti 150 TLdir.

150 ₺


Psikoloji

Bireysel Danışmanlık

100 ₺

70 ₺


Psikoloji

BİLİŞSEL DAVRANIŞÇI TERAPİ

150 ₺


Psikoloji

ilk seans değerlendirme ve tanışma seansıdır. Sonraki seanslarda planan tedavi süreç içerisinde uygulanmaktadır.

200 ₺


Psikoloji

Kaygı ve Duygudurum bozuklukları, kişilik bozuklukları, gelişimsel ve öğrenme bozuklukları, yeme bozuklukları, bilişsel bozukluklar, aile ve çift terapisi, çocukluk çağı psikolojik rahatsızlıkları

150 ₺


Psikoloji

Enneagram modeli üzerinden kendini tanıma ve keşfetme senası.

100 ₺


Psikoloji

İlk seansta; tanışmak, geliş nedeninizi anlamak, terapiden beklentilerinizin ve amaçların belirlenmesi, size sorular sorarak veya testler uygulayarak sürecin belirleneceği tanışma seansıdır. Bu seansla birlikte sürecin planlaması yapılır.

150 ₺

100 ₺


Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık

Seanslar online olarak gerçekleştirilecektir. Bireysel Psikolojik Danışmanlık ya da Aile Danışmanlığı Hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Seans süresi 45-55 dk şeklinde düzenlenecektir. Seanslar sırasında Sistemik Yaklaşım teknikleri ile ilerlenecektir. Seans ücreti 150 TLdir.

150 ₺


Ruhsal Farkındalık

Ruhsal Farkındalık ile sorunlarının FARKINDA olup , bilinçaltımızı olumlu inşa ederek istediğimiz hayatı yakalayabiliriz.Nörobiyoloji uzmanları bilinçaltının değişiminin üç aylık bir sürede olduğundan, tam anlamıyla değişimin ise altı aylık bir zaman aldığını belirtirler.

300 ₺


Sanat Yönetimi

Bu seans temelde müzik albümleri için süpervizörlük çalışmalarını kapsar ve mMüzik yönetmenliği, sound tasarımı ve süreç yönetimi konularını içerir.

250 ₺

220 ₺


Satışın Sırları

Sıfırdan başlayarak milyarder olan yerli ve yabancı girişimcilerin sırlarını öğrenmek hayatınızı nasıl değiştirirdi? İşinizin en iyi versiyonunu birlikte ortaya çıkaracağız. Size özel geliştireceğimiz program ile hayatınızı ve işinizi en üst seviyeye taşıyacağız.

329 ₺

179 ₺


SGK-İşkur Prim Teşvikleri

Seansımızda birebir özel bir şekilde seans alan kişiye SGK-İşkur teşviklerini anlatıyoruz.Eğitimden farkı;SGK teşvikleri eğitimlerini öğrenene kadar yanınızda olacağız.Şöyleki seans bittikten sonra bir ay boyunca uygulamalar yapılırken takıldığınız bir konu da ücretsiz olarak destek sağlanacaktır

5000 ₺

4000 ₺


Sınav Kaygısı

Kaygı düzeyinin saptanmasıyla psikoterapi ile kişinin kaygısını yönetmesi öğretilir.

100 ₺

70 ₺


Terapi Dalları

Bireysel psikolojik danışma süreci kişinin ihtiyacına göre süresi değişkenlik gösterebilir, süreç içerisinde farkındalık kazanır ve kendi problemine sağlıklı çözümler getirebilir. Bu seans 45 dakikadır.

200 ₺


Terapi Dalları

Çocuk, ergen ve yetişkinlere yönelik seans düzenliyorum. Bu seanslarda psikolojik etik kurallar doğrultusunda hareket etmek önceliğim olup, bireye yarar sağlayacak en uygun yöntemle eklektik perspektifde ilerliyorum. Seanslarımda gizlilik ve danışanların fayda sağlaması önceliğimdir.

150 ₺


Terapi Dalları

Aile ve kişilerin cinsel işlev bozukluklarını düzenlemek adına yapılan seanslardır. Cinsel terapi bünyesinde erken boşalma, cinsel isteksizlik, vajinismus, geç boşalma,vb gibi konuları içermektedir.

250 ₺

150 ₺


Thetahealing

Theta Healing, beynin theta dalgasına getirilerek bilinçaltı temizliği, travmaların, kayıpların, acıların, hastalık kodlarının kısacası kişinin hayatına olumlu hizmet etmeyen tüm duyguların, olumlu duygulara çevrildiği bir meditasyon türüdür. (2 seans yapılması uygun görülür - 60dk)

200 ₺


Ticaret Bakanlığı Destekleri

- Pazar Araştırması ve Pazara Giriş - UR-GE Projeleri, - HİSER Projeleri, - Pazara Girişte Dijital Faaliyetlerin Desteklenmesi, - Yurtdışı Birim, Marka ve Tanırım Desteği, - Tasarım Desteği

200 ₺


TKDK (IPARD) Destekleri

TARIM VE KIRSAL KALKINMAYI DESTEKLEME KURUMU DESTEKLERİNDEN NASIL FAYDALANIRSINIZ NE KADAR DESTEK ALABİLİRSİNİZ DESTEKLER HAKKINDA MERAK ETTİKLERİNİZ SİZ SORUN BİZLER CEVAPLAYALIM

50 ₺

40 ₺


TÜBİTAK Destekleri

1501 - TÜBİTAK Sanayi Ar-Ge Projeleri Destekleme Programı, 1505 - Üniversite-Sanayi İşbirliği Destek Programı, - 1507 - TÜBİTAK KOBİ Ar-Ge Başlangıç Destek Programı, 1004 - Mükemmeliyet Merkezi

250 ₺


Türk İşaret Dili Alfabesi

Türk İşaret Dili parmak alfabesi ile işaretlemiş günlük konuşma cümleleri.

100 ₺

75 ₺


Uzman Melek Yatırımcıdan Girişim Danışmanlığı

Girişim veya Girişim fikriniz hakkında sormak istediğiniz veya arayıp da cevap bulamadığınız soruları sorarak, girişiminizi daha iyi kurgulamanız ve potansiyel olarak yatırım alma ihtimalinizi arttıracak bir görüşme fırsatı

300 ₺


Yaşam Koçluğu

Bireylerin kendi içlerindeki potansiyeli ortaya çıkararak hayatları hakkında olmak istedikleri yere varmaları için destek vermek amacı ile düzenlenen seanslar dır.

250 ₺

150 ₺


Yaşam Koçluğu

Görüşmeler, karşılıklı güven duygusu içinde yapılır. Haftada 1 defa 1 saat süreli seanslar en uygun planlamadır. Seans sayıları ve süreleri özel durumlara göre değişiklik gösterebilir.

300 ₺

200 ₺


Yaşam Koçluğu

12 yıllık profesyonel koçluk deneyimimle öncelikle sana ayna tutarak iç dünyanı hiç görmediğin açlılardan görebilmeni sağlamak. Potansiyelini açığa çıkarmak. İç referans ve iç motivasyon sistemini çalıştırıp, potansiyelini maksimum seviyede kullanarak kendi yol haritanı çizerek harekete geçmen.

800 ₺

700 ₺


Yaşam Koçluğu

Yaşam koçluğu seanslarımız etik kurallar içerisinde ve kayıt alınmaksızın haftada 1 gün 1 saat olacak şekilde planlanmaktadır.

350 ₺


Yaşam Koçluğu

Yaşam koçluğu seansları haftada bir kez olur. Yaklaşık 55-60 dakika sürer. Kendi iç dinamikleri ile çalışılır.

350 ₺


Yaşam Koçluğu

Koçluk, başarıya, vizyon geliştirmeye odaklanır. Koçluk, bugün danışanının nerede olduğuna bakar ve ileriye gitmesi için danışanın önündeki engelleri araştırır. Danışana yol arkadaşlığı yapar.

180 ₺

150 ₺


Yaşam Koçluğu ( Model Ka)

Yaşam koçluğu bir koçluk sanatıdır. Bu çalışma içerisinde kariyer, ilişki, ruhsal yaşam ve kişisel gelişiminiz ile ilgili tüm süreçler bir denge ve uyum içerisinde en başarılı formuna dönüştürülür. Model Ka farkı ise; bu sürecin yeni bir yaklaşım olan Ka Modeli Yaşam Algoritmasına dayanmasıdır.

425 ₺

350 ₺


Yatırım Teşvikleri

- Yatırım Teşvik Belgesi Başvurusu - KDV Muafiyeti - Gümrük Vergisi Muafiyeti - Kurumlar Vergisi İndirimi - SGK İşveren Hissesi Desteği - Yatırım Kredisi Faiz Desteği

200 ₺


Yoga

Meltem Fakabasmaz ile İkinci Bahar Yoga

50 ₺


YÖKDİL

YÖKDİL ve YDS sınavlarında zamanı iyi kullanarak hedeflenen nete ulaşmak için önemli ipuçlarını konuşuyor olacağız.

200 ₺

150 ₺


Yönetici Koçluğu

Yönetici koçluğu seanslarında kendinizi daha iyi tanımak, nereye ulaşmak istediğinizi keşfetmek, hedeflerinizi belirleyerek yola çıkmak üzere aksiyona geçersiniz.

750 ₺

700 ₺


Yönetici Koçluğu

Yönetici konumunda çalışan bireylere iş ve yaşam dengesini kurabilmeleri, yapmak istedikleri değişim ve dönüşümleri yaşamlarına katabilmeleri üzerine koçluk

650 ₺

550 ₺


Yönetici Koçluğu

Yönetici koçluğu bire-bir seanslar veya grup koçluğu oturumları ile yapılır. Yöneticinin yönetici yetkinliklerinin geliştirilmesi için yapılandırılmış koçluk seasnlarıdır.

750 ₺


Yönetim Danışmanlığı

1.Modül: İletişim 2.Modül: Teklif-Sözleşme 3.Modül: Yönetim Danışmanlığı ve Projeleri 4.Modül: Projelerde Kullanılan Metotlar 5. Modül: Sürdürülebilirlik

500 ₺